ACMS201209A152 1A
DigiKey raktári szám
5262-ACMS201209A1521ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS201209A1521ACT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS201209A1521ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS201209A152 1A
Leírás
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1A 300mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz