ACMS201209A101
DigiKey raktári szám
5262-ACMS201209A101TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS201209A101CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS201209A101DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS201209A101
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz