ACMS160808A600
DigiKey raktári szám
5262-ACMS160808A600TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS160808A600CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS160808A600DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS160808A600
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 3A 40mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz