ACMS160808A221 2A
DigiKey raktári szám
5262-ACMS160808A2212ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS160808A2212ACT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS160808A2212ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS160808A221 2A
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2A 80mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz