GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT
DigiKey raktári szám
635-1122-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8"
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, RS-232 3,8" (96,52mm) 480 x 116
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT modellek
Kategória
Kijelző mérete
98,04mm Sz. x 26,30mm M.
Gyártó
Matrix Orbital
Háttérvilágítás
LED - fehér
Sorozat
Felbontás
480 x 116
Csomagolás
Doboz
Interfész
I2C, RS-232
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlő típusa
LPC1788
Kijelző típusa
TFT - színes
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,20mm Sz. x 0,20mm M.
Érintőképernyő
Rezisztív
Alap típusszám
Képernyőátló
3,8" (96,52mm)