MS544-20S
DigiKey raktári szám
2333-MS544-20S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS544-20S
Leírás
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Részletes leírás
RF árnyékoló Árnyékolás, 1 darabos 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) Szellőzőnyílás nélküli forraszanyag
EDA / CAD modellek
MS544-20S modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,531" (13,50mm)
Hossz (összesen)
2,142" (54,40mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,941" (23,90mm)