MS544-20F
DigiKey raktári szám
2333-MS544-20F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS544-20F
Leírás
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Részletes leírás
RF árnyékoló keret 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) forraszanyag
EDA / CAD modellek
MS544-20F modellek
Kategória
Magasság (összesen)
0,531" (13,50mm)
Hossz (összesen)
2,142" (54,40mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,941" (23,90mm)