MS300-10C
DigiKey raktári szám
2333-MS300-10C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS300-10C
Leírás
RF SHIELD 0.984X1.205" SNAP FIT
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló Fedél 0,984" (25,00mm) X 1,205" (30,60mm) Szellőzőnyílás nélküli Bepattanó illesztés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS300-10C modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,118" (3,00mm)
Gyártó
Masach Tech Ltd.
Hossz (összesen)
1,205" (30,60mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,984" (25,00mm)