MS263-10S
DigiKey raktári szám
2333-MS263-10S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS263-10S
Leírás
RF SHIELD 0.661"X1.035" SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló Árnyékolás, 1 darabos 0,661" (16,80mm) X 1,035" (26,30mm) Szellőzőnyílás nélküli forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS263-10S modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,177" (4,50mm)
Gyártó
Masach Tech Ltd.
Hossz (összesen)
1,035" (26,30mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,661" (16,80mm)