MS108-10S
DigiKey raktári szám
2333-MS108-10S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS108-10S
Leírás
RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló Árnyékolás, 1 darabos 0,291" (7,40mm) X 0,425" (10,80mm) Szellőzőnyílás nélküli forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS108-10S modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,079" (2,00mm)
Gyártó
Masach Tech Ltd.
Hossz (összesen)
0,425" (10,80mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,291" (7,40mm)