CM29-1.9-04AC
DigiKey raktári szám
1681-1005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CM29-1.9-04AC
Leírás
TEM 10.2X6.02X1.68MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 4,3W / 27°C 1.9 A 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CM29-1.9-04AC modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság
1,68mm
Gyártó
Marlow Industries, Inc.
Fokozatok száma
1
Sorozat
Max. áram
1.9 A
Csomagolás
Tálca
Max. feszültség
3.5 V
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás
1.54 Ohms
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Üzemi hőmérséklet
85°C
Méretek
Négyszögletes - 10,20mm H. x 6,02mm Sz.
Tulajdonságok
Vezetékek, külsőleg galvanizált (kétoldalt előónozott)
Qmax / Th
4,3W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
71°C / 27°C