ZT028LDCTR30
DigiKey raktári szám
458-1455-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZT028LDCTR30
Leírás
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo, LED, piros 40mA 3,7kHz 85dB / 20V, 61cm panelre szerelhető sorkapocs
Kategória
Hangnyomásszint
85dB / 20V, 61cm
Gyártó
Mallory Sonalert Products Inc.
Üzemi áram
40mA
Sorozat
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 65°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cUL, UL
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Védettség
NEMA 3R, 4X, 12
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Feszültségtartomány
20 ~ 28V
Végződtetés
sorkapocs
Frekvencia
3,7kHz
Méretek
1,210" átmérő (30,74mm)
Technológia
Piezo, LED, piros
Max. magasság (beültetve)
2,234" (56,75mm)