PK-20A38PQ
PK-20A38PQ
PK-20A38PQ
DigiKey raktári szám
458-1069-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PK-20A38PQ
Leírás
BUZZER PIEZO 12V 23MM TH
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 12 V 15mA 3,8kHz 95dB / 12V, 30cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Technológia
Piezo
Gyártó
Mallory Sonalert Products Inc.
Működés
Egy hangú
Sorozat
Hangnyomásszint
95dB / 12V, 30cm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
15mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
12 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
3 ~ 24V
Méretek
0,906" átmérő (23,00mm)
Frekvencia
3,8kHz
Max. magasság (beültetve)
0,717" (18,20mm)