PB-12N23P-05Q
PB-12N23P-05Q
PB-12N23P-05Q
DigiKey raktári szám
458-1064-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PB-12N23P-05Q
Leírás
BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású mágneses 5 V 30mA 2,3kHz 85dB / 5V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Mallory Sonalert Products Inc.
Hangnyomásszint
85dB / 5V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
30mA
Csomagolás
Csőtár
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Minősítések
Mosható
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
5 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
4 ~ 7V
Méretek
0,472" átmérő (12,00mm)
Frekvencia
2,3kHz
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)