MSE14LDT8
DigiKey raktári szám
458-1323-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSE14LDT8
Leírás
BUZZER PIEZO 23X23MM TH
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 50mA 3,85kHz 85dB / 7V, 30cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSE14LDT8 modellek
Kategória
Időtartam
1,5 vobbuláció/másodperc
Gyártó
Mallory Sonalert Products Inc.
Hangnyomásszint
85dB / 7V, 30cm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
50mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Feszültségtartomány
7 ~ 14V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Frekvencia
3,85kHz
Méretek
0,906" H. x 0,906" Sz. (23,00mm x 23,00mm)
Technológia
Piezo
Max. magasság (beültetve)
0,535" (13,60mm)