CMPA1C1D080F
DigiKey raktári szám
1465-CMPA1C1D080F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMPA1C1D080F
Leírás
80W, 40V GAN MMIC POWER AMP
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF erősítő IC univerzális 12,75GHz ~ 13,25GHz 440222
Kategória
RF típusa
univerzális
Gyártó
MACOM Technology Solutions
Teszt frekvencia
13GHz
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
440222
Frekvencia
12,75GHz ~ 13,25GHz