IS32CS8977-LQLA3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | IS32CS8977-LQLA3 |
Leírás | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32LQFP |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 8051 - Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | RAM mérete 2K x 8 |
Gyrt. | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 2,3V ~ 5,5V |
Alkatrész státusza Aktív | Oszcillátor típusa belső |
Főprocesszor 8051 | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TA) |
Mag mérete 8 bites | Típusjelölés autóipar |
Sebesség 32MHz | Minősítés AEC-Q100 |