IS32CS8975-QWLA3-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | IS32CS8975-QWLA3-TR |
Leírás | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 16WQFN |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 8051 - Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 16-WQFN (4x4) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | RAM mérete 1K x 16 |
Gyrt. | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 2,3V ~ 5,5V |
Alkatrész státusza Aktív | Oszcillátor típusa belső |
Főprocesszor 8051 | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TA) |
Mag mérete 8 bites | Típusjelölés autóipar |
Sebesség 32MHz | Minősítés AEC-Q100 |