IS32CS8975-QWLA3-TR
DigiKey raktári szám
2521-IS32CS8975-QWLA3-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2521-IS32CS8975-QWLA3-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2521-IS32CS8975-QWLA3-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IS32CS8975-QWLA3-TR
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 16WQFN
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8051 - Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 16-WQFN (4x4)
Kategória
RAM mérete
1K x 16
Gyrt.
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Adatátalakítók
A/D 4x11b SAR; D/A 1x8b
Alkatrész státusza
Aktív
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
8051
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Mag mérete
8 bites
Típusjelölés
autóipar
Sebesség
32MHz