SST-90-WCLS-T11-M2450
DigiKey raktári szám
SST-90-WCLS-T11-M2450-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST-90-WCLS-T11-M2450
Leírás
LED COB SST-90 NEUT WH SQ 4000K
Üzemi hőmérséklet
25°C
Gyártó
Luminus Devices Inc.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,25V
Sorozat
Lumen/Watt / üzemi áram
76lm/W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. áram
9A
Alkatrész státusza
Elavult
CRI (színvisszaadási index)
70
Típus
Chip On Board (COB)
Fényszög
100°
Szín
fehér, Természetes
Méretek
11,00mm H. x 10,00mm Sz.
CCT (K)
4000K
Magasság
5,40mm
Konfiguráció
négyzet
Fénykibocsátó felület
8,00mm átmérő
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
775lm (750lm ~ 800lm)
Lencse típusa
Kupolás
Üzemi áram
3,15A