Ehhez nincs kép: MP-2835-1100-DR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MP-2835-1100-DR
DigiKey raktári szám
1214-MP-2835-1100-DRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MP-2835-1100-DR
Leírás
LED MP2835
Vevői azonosító
Részletes leírás
Színes LED fényforrás MP-2835 Horticulture Mélyvörös 660nm 1113 (2835 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MP-2835-1100-DR modellek
Kategória
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
62mW (tipikus)
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
25°C
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
1113 (2835 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
2835
Hullámhossz
660nm
Méretek
0,110" H. x 0,138" Sz. (2,80mm x 3,50mm)
Üzemi áram
60mA
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Tok termikus ellenállása
20°C/W
Max. áram
200mA