LHUV-0410-0500 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Ehhez nincs kép: LHUV-0410-0500
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LHUV-0410-0500
DigiKey raktári szám
LHUV-0410-0500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LHUV-0410-0500
Leírás
EMITTER UV 415NM 1A WFDFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ultraibolya (UV) Adó 410nm ~ 415nm 3V 1A 525mW/sr / 500mA 125° 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Hullámhossz
410nm ~ 415nm
Gyártó
Lumileds
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3V
Sorozat
Fényszög
125°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Irány
Felső nézet
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 135°C (TA)
Típus
Ultraibolya (UV)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. nyitóirányú DC áram (If)
1A
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Sugárerősség (Ie) (min.) / If
525mW/sr / 500mA