VLR175LF
DigiKey raktári szám
VLR175LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VLR175LF
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 1.75 A Ih Felhasználó által definiált heveder
Kategória
Kioldási idő
5 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
17 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
62 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felhasználó által definiált
Típus
Polimer formájú
Tokozás
heveder
Max. feszültség
12V
Méretek
1,201" H. x 0,122" Sz. (30,50mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.75 A
Vastagság (max.)
0,032" (0,80mm)
Kioldási áram (It)
4.2 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
100 A