V275LA4P
DigiKey raktári szám
F3009-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V275LA4P
Leírás
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 1.2 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 7mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V275LA4P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
1.2 kA
Sorozat
Energia
23J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
80 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
369 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 7mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V