V275LA40AP
DigiKey raktári szám
F3036-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V275LA40AP
Leírás
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 6.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 20mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V275LA40AP modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
6.5 kA
Sorozat
Energia
140J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
900 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
369 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 20mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V