V20H130P
DigiKey raktári szám
F7784-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V20H130P
Leírás
VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
205 V 10 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 20mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
225.5 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
10 kA
Sorozat
Energia
145J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
1900 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
130 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
170 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
184.5 V
Tokozás
Tárcsa 20mm
Varisztor feszültség (tip.)
205 V