V18MLA0402NR
DigiKey raktári szám
F2263TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2263CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2263DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V18MLA0402NR
Leírás
VARISTOR 25V 20A 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 V 20 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
28 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
20 A
Sorozat
Energia
0,05J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
40 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
22 V
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
25 V