TPSMF4L64A
DigiKey raktári szám
F7555TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7555CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7555DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMF4L64A
Leírás
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123F
Részletes leírás
103V bilincs 3,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,9A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
64V
Átütési feszültség (min.)
71,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
103V