TPSMB75A-VR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 5 379
Adatlap
121V bilincs 5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TPSMB-L Automotive TVS Diode Series
TPSMB75A-VR
DigiKey raktári szám
TPSMB75A-VR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMB75A-VR
Leírás
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AA
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
75V
Átütési feszültség (min.)
83,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
121V