TPSMB12A-VR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 7 589
Adatlap
19,9V bilincs 30,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TPSMB12A-VR
DigiKey raktári szám
TPSMB12A-VRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TPSMB12A-VRCT-ND - Vágott szalag (CT)
TPSMB12A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMB12A-VR
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
30,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
DO-214AA, SMB
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19,9V