TPSMB12A-VR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TPSMB12A-VR |
Leírás | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 19,9V bilincs 30,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 30,2A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 600W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Alkatrész státusza Aktív | Típusjelölés autóipar |
Típus Zener | Minősítés AEC-Q101 |
Egyirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 12V | Tokozás DO-214AA, SMB |
Átütési feszültség (min.) 13,3V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 19,9V |