TPSMA6L48A
DigiKey raktári szám
F6167TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6167CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6167DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMA6L48A
Leírás
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO221AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
77,4V bilincs 7,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-221AC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPSMA6L48A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
48V
Tokozás
DO-221AC, SMA lapos kivezetések
Átütési feszültség (min.)
53,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
77,4V