TP5.0SMDJ100CA
DigiKey raktári szám
18-TP5.0SMDJ100CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-TP5.0SMDJ100CACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-TP5.0SMDJ100CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TP5.0SMDJ100CA
Leírás
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
162V bilincs 30,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
telekommunikáció
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
100V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
111V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
162V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
30,9A