SZSMF4L60CAT3G
DigiKey raktári szám
18-SZSMF4L60CAT3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-SZSMF4L60CAT3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-SZSMF4L60CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZSMF4L60CAT3G
Leírás
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Részletes leírás
96,8V bilincs 4,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
60V
Átütési feszültség (min.)
66,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
96,8V