SZ1SMA36CAT3G
DigiKey raktári szám
F11523TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F11523CT-ND - Vágott szalag (CT)
F11523DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZ1SMA36CAT3G
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 6,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
175pF / 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,9A