SZ1.5SMC51AT3G
DigiKey raktári szám
F11497TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F11497CT-ND - Vágott szalag (CT)
F11497DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZ1.5SMC51AT3G
Leírás
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
70,1V bilincs 21,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Kategória
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
43,6V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
48,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
70,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
21,4A