SRP1-CRAZH-050TC-N
DigiKey raktári szám
5666-SRP1-CRAZH-050TC-N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1-CRAZH-050TC-N
Leírás
SRP1-CR
Kimenet típusa
AC, Nullátmenet
Gyrt.
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC
Sorozat
Kimeneti feszültség
48 V ~ 600 V
Terhelési áram
50 A
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
6.3 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C