SRP1-CBDRL-050NW-N
DigiKey raktári szám
5666-SRP1-CBDRL-050NW-N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1-CBDRL-050NW-N
Leírás
SRP1-CB
Kimenet típusa
AC
Gyrt.
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Sorozat
Kimeneti feszültség
24 V ~ 240 V
Terhelési áram
50 A
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
6.3 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C