SRP1-CBARL-025NW-N
DigiKey raktári szám
5666-SRP1-CBARL-025NW-N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1-CBARL-025NW-N
Leírás
SRP1-CB
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Kategória
Kimenet típusa
AC
Gyrt.
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC
Sorozat
Kimeneti feszültség
24 V ~ 240 V
Csomagolás
Ömlesztve
Terhelési áram
25 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
6.3 mOhms
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Relé típusa
Fénycsatolt relé (fényrelé)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C