SRDA3.3-4BTG
DigiKey raktári szám
F6280TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6280CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6280DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRDA3.3-4BTG
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 17.7VC 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
17,7V (tipikus) bilincs 30A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRDA3.3-4BTG modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
17,7V (tipikus)
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
30A (8/20µs)
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
Igen
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Irányító (rail-to-rail)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Átütési feszültség (min.)
3,5V