SP3003-08ATG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SP3003-08ATG |
Leírás | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15V bilincs 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 10-MSOP |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SP3003-08ATG modellek |
Kategória | Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 15V |
Gyrt. | Max. impulzusáram (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |
Sorozat | Hálózatvédelem Igen |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Típus Irányító (rail-to-rail) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Egyirányú csatornák 8 | Tokozás 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles) |
Ellenfeszültség (tip.) 6V (max.) | Gyártói tokozás |