SP3003-04ATG
DigiKey raktári szám
F3303TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3303CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3303DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SP3003-04ATG
Leírás
TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V bilincs 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 10-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SP3003-04ATG modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
15V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Irányító (rail-to-rail)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
4
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Ellenfeszültség (tip.)
6V (max.)