SMF4L12AT1G
DigiKey raktári szám
18-SMF4L12AT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-SMF4L12AT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-SMF4L12AT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF4L12AT1G
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19,9V bilincs 20,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19,9V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20,1A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
SOD-123F
Átütési feszültség (min.)
13,3V