SMD250F-2
DigiKey raktári szám
SMD250F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMD250F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
SMD250F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD250F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 15V 2.5A 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 15V 2.5 A Ih Felületszerelt 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMD250F-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
25 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
35 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
85 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Polimer formájú
Tokozás
2-SMD
Max. feszültség
15V
Méretek
0,343" H. x 0,250" Sz. (8,70mm x 6,36mm)
Max. tartóáram (Ih)
2.5 A
Vastagság (max.)
0,118" (3,00mm)
Kioldási áram (It)
5 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
40 A