SMBJ18CA
DigiKey raktári szám
SMBJ18CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ18CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ18CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ18CA
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
29,2V bilincs 20,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
EDA / CAD modellek
SMBJ18CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20,6A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Átütési feszültség (min.)
20V