SESD0402X1BN-0010-098
DigiKey raktári szám
SESD0402X1BN-0010-098TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SESD0402X1BN-0010-098CT-ND - Vágott szalag (CT)
SESD0402X1BN-0010-098DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SESD0402X1BN-0010-098
Leírás
TVS DIODE 7VWM 10VC 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10V (tipikus) bilincs 2A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0402
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
HDMI
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
0,1pF / 3GHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
7V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
9,8V (tipikus)
Tokozás
2-XDFN
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10V (tipikus)