RUSBF155
DigiKey raktári szám
RUSBF155HF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RUSBF155
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.55 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
2.2 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
100 mOhms
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
6V
Méretek
0,272" átmérő x 0,122" V. (6,90mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.55 A
Max. magasság (beültetve)
0,461" (11,70mm)
Kioldási áram (It)
2.65 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A