RUEF300-2
DigiKey raktári szám
RUEF300-2HFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RUEF300-2HFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RUEF300-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
10.8 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
30V
Méretek
0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Kivezetések közötti távolság
0,199" (5,05mm)
Max. áram
100 A