Q6008DH4RP
DigiKey raktári szám
Q6008DH4RPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Q6008DH4RPCT-ND - Vágott szalag (CT)
Q6008DH4RPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q6008DH4RP
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 8 A Felületszerelt TO-252 (DPAK)
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Záróirányú feszültség
600 V
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
8 A
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
80A, 85A