PSX1XLDB0125X
DigiKey raktári szám
5666-PSX1XLDB0125X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSX1XLDB0125X
Leírás
FUSE SEMI 1500VDC 1XL SIZE 125A
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125A AC 1,5kVDC DC biztosíték négyzet Csavaros rögzítés
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Félvezetők
Sorozat
Tulajdonságok
Kijelző
Csomagolás
Doboz
Tanúsítvány
CE, cURus, UL
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA
Biztosíték típusa
négyzet
Tokozás
négyszögletes, penge
Névleges áram (Amper)
125A
Méretek
4,988" H. x 2,028" Sz. x 2,264" M. (126,70mm x 51,50mm x 57,50mm)